Sekrety azjatyckiej pielęgnacji – jak dbają o siebie kobiety w Azji?

To, jak dbają o siebie Azjatki stało się pożądaną wiedzą przez wszystkie kobiety na świecie. Wszystko za sprawą ich młodego, nieskazitelnego i promiennego wyglądu. Azjatki mają swoje rytuały pielęgnacyjne, które pozwalają im cieszyć się idealną cerą przez wiele lat. Wszystkie kobiety na świecie zapragnęły poznać ich sekrety i także wyglądać pięknie. Od kilku lat w Internecie możemy znaleźć setki artykułów na temat rytuału pielęgnacyjnego Azjatek. W sklepach co jeden kosmetyk świeci napisem „azjatyckie kosmetyki”. Każdego opanowała mania ich pielęgnacji! Jednak zanim przejdziemy do korzystania z ich cudownych sposobów powinniśmy poznać krok po kroku całą drogę do ich idealnych cer.

Jak wygląda pielęgnacja Azjatek?

Nie bez powodu ich pielęgnacja została nazwana rytuałem. Codzienne kroki podjęte w celu osiągnięcia idealnej cery to naprawdę coś poważnego! Wszystko zaczyna się od demakijażu. Stosuje się do tego płyn micelarny lub olejek. Drugi krok to oczyszczanie. Skóra musi zostać dobrze umyta, aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń ze wszystkich stref twarzy. Kolejny krok to peeling. Złuszczenie naskórka i usunięcie martwych tkanek. Ten krok nie jest powtarzany codziennie, ale 2-3 razy w tygodniu. Teraz przychodzi czas na tonizowanie. Jest to przywracanie neutralnego pH skórze. Kolejnym krokiem w rytuale Azjatek jest nakładanie esencji. Na to stosuje się ampułki, serum lub koncentraty. Kolejnym etapem jest nałożenie maseczki, a po niej kremu pod oczy. Ostatnimi dwoma krokami jest nawilżenie oraz ochrona przeciwsłoneczna. Tak wygląda cała rutyna pielęgnacyjna Azjatek. Wszystkie te kroki zostały stworzone przez Koreanki. To one są uznawane za przodowniczki w rytuale pielęgnacyjnym.

Kosmetyki inspirowane Azją

Cały szał na azjatycką pielęgnacje rozpoczął się od słynnych kremów BB. To właśnie stamtąd one do nas przyszły. To niezwykły kosmetyk, który zrewolucjonizował makijaż. Jednak obecnie w wielu krajach powstają kosmetyki inspirowane Koreą, Japonią i innymi azjatyckimi krajami. Często głównymi składnikami tych produktów są rośliny i inne elementy pochodzące właśnie z tamtych regionów. Świetnym przykładem na takie kosmetyki jest linia Bielenda Japan Lift. Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej, odwiedź stronę https://kobietapo30.pl/bielenda-japan-lift-odkryj-tajemnice-japonskiego-piekna-poznaj-sekretne-kosmetyki-i-rytualy-pielegnacyjne/.

Piękna, młoda i zadbana – zapoznaj się z azjatycką pielęgnacją!

Jeśli do tej pory nie interesowałaś się azjatyckimi tajnikami pielęgnacji, to koniecznie musisz to zmienić! Ich rytuał naprawdę zmienia cały nasz dotychczasowy światopogląd na dbanie o cerę. Wypróbuj i zobacz efekty!